Wyskoczyła kontrolka w aucie? Zapraszamy na diagnostykę komputerową! Posiadamy profesjonalny sprzęt do sprawdzenia samochodów różnych marek, dzięki któremu zweryfikujemy potencjalne awarie i usterki w pojeździe. Diagnostyka umożliwi szybkie wykrycie nieprawidłowości związanych z wieloma układami tudzież podzespołami, a jej wykorzystanie wpłynie na zmniejszenie kosztów ewentualnej naprawy. Auto diagnostykę przeprowadzamy w Zielonej Górze, zapraszamy wszystkich kierowców!

Diagnostykę samochodową należy przeprowadzić także w przypadku zauważenia niepokojących symptomów świadczących o usterkach pojazdu. Do najczęstszych objawów zalicza się:

  • utratę mocy samochodu;
  • zwiększone spalanie paliwa;
  • świecące się kontrolki na desce rozdzielczej;
  • problemy z uruchomieniem pojazdu.
diagnostyka komputerowa samochodu
diagnostyka komputerowa zielona góra

Diagnostyka komputerowa — identyfikacja potencjalnych usterek

Zanim nasz mechanik rozbierze połowę samochodu wykonuje auto diagnostykę. Współczesne pojazdy są pełne elektroniki i nowoczesnych technologii, dlatego wymagają równie pionierskich i zaawansowanych narzędzi diagnostycznych. My takimi dysponujemy! Tego typu komputery są w stanie sprawdzić poprawność działania każdego z czujników oraz podać informację, gdzie występuje usterka. W kolejnym kroku nasi wykwalifikowani eksperci rozmawiają z klientem o potencjalnym serwisie i naprawie. A wszystko to po to, abyś mógł znów cieszyć się bezpieczną jazdą!