Przegląd techniczny samochodu? Przyjedź do warsztatu w Zielonej Górze!

Zapraszamy na badania techniczne, podczas których skontrolujemy kluczowe układy samochodu wpływające bezpośrednio na bezpieczeństwo jazdy oraz ochronę środowiska. Nasz mechanik sprawdzi wszystkie podzespoły i doradzi, który z nich może wymagać naprawy. Dbamy o każdy szczegół, a jeśli podczas przeglądu auta napotkamy jakąś usterkę, umawiamy się z klientem na natychmiastową i profesjonalną naprawę. Badanie techniczne jest obowiązkiem każdego kierowcy, więc jeśli nie masz pewności co do swojego samochodu, wpadnij do nas na jego przegląd!

Przegląd techniczny auta warto również wykonać przed zakupem nowego samochodu, by skontrolować jego stan. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że pojazd jest sprawny, bezpieczny i nie wymaga większego wkładu finansowego.

przegląd auta w zielonej górze
przegląd samochodów w zielonej górze

Przegląd techniczny auta od A do Z w LD Auto Service!

Zapraszamy na przegląd auta do naszego warsztatu w Zielonej Górze! Sprawdzimy ogumienie, oświetlenie, układ hamulcowy i kierowniczy, a także podwozie oraz zawieszenie, byś mógł bez obaw pojechać na stację diagnostyczną. Jeśli więc nie jesteś pewny co do stanu technicznego swojego auta, wpadnij do nas na czterech kółkach, a my skontrolujemy, czy pojazd nie ma jakichś usterek i czy zostanie dopuszczony do ruchu.