Wulkanizacja w Zielonej Górze? Wpadnij do nas!

Zapraszamy wszystkich kierowców do nas na serwis opon! Wymienimy ogumienie na nowe oraz sprawdzimy ciśnienie w oponach. Precyzyjnie wykonamy też wyważenie kół, by zwiększyć bezpieczeństwo i komfort jazdy. Samochód warto oddać też do wulkanizatora, gdy podczas jego prowadzenia wyczuwa się drganie nadwozia, wibrowanie kierownicy, a także gdy zauważy się spore zużycie bieżnika opon. Jeżeli nie jesteś pewien, czy Twoje koła są w dobrym stanie, nic straconego! Specjaliści z LD Auto Service pomogą Ci w uzyskaniu tej wiedzy.

usługi wulkanizacyjne w zielonej górze
opony wulkanizacja zielona góra

Dlaczego tak ważne jest wyważenie kół?

Wulkanizacja najczęściej kojarzy się z naprawianiem opon lub ich wymianą. Jednak to nie wszystko, ważne jest również właściwe wyważenie kół. Procedura ta ma na celu równomierne rozłożenie mas wokół obrotu osi opony. Zbyt długie lekceważenie sprawdzenia wyważenia kół, może przynieść konsekwencje w postaci:

  • słabszej przyczepności do drogi,
  • gorszego prowadzenia auta i manewrowania nim,
  • szybszego zużycia amortyzatorów, drążków kierowniczych oraz opon,
  • zagrożenia dla zdrowia i życia z uwagi na wydłużenie drogi hamowania.

Profesjonalna wymiana opon w Zielonej Górze

Zapraszamy na profesjonalny serwis do naszego warsztatu w Zielonej Górze, gdzie z przyjemnością wymienimy Twoje opony, by auto było gotowe na nowy sezon. Mamy niezbędny sprzęt i klucze, a mechanicy posiadają kompetencje i wiedzę, by świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Na koniec skontrolują też poziom ciśnienia w oponach oraz geometrię kół. Przy okazji wymiany ogumienia, nasz mechanik może skontrolować też stan hamulców i zawieszenia. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!